Nakupte online

Vynaložili jsme veškeré úsilí, aby nákupy na YES byly rychlé, snadné a bezpečné. Optimalizovali jsme proces objednávání, aby byl kdokoliv schopen bez jakéhokoliv problému objednat svůj vysněný šperk.

Zákaznický poradce

Pokud se chcete dovědět více o YES nebo se zeptat na konkrétní produkt, akci nebo speciální nabídku – obracejte se, prosím, na naše Zákaznické Poradce. Ti zodpoví všechny Vaše dotazy související s výběrem produktu a etapami realizace Vaší objednávky. Naši Poradci jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku v době od 9.00 do 18.00 hod.

Všechny připomínky a také případné reklamace týkající se produktů a úrovně obsluhy v Salónech YES směřujte, prosím, na adresu Specialisty na obsluhu zákazníků, který profesionálně a rychle prozkoumá nahlášené připomínky a vynaloží veškeré úsilí, aby byl jejich výsledek pro Vás uspokojující. Náš Specialista je Vám k dispozici od pondělí do pátku v době od 9.00 do 18.00 hodin.

Specialista na obsluhu zákazníků
e-mail: shop@yes.co

Bezpečnost

Protože si vážíme naší důvěryhodnosti, veškeré informace týkající se námi nabízených produktů, podmínek realizace objednávky, způsobu přijímání vráceného zboží a reklamací, a také veškeré údaje týkající se naší firmy – poskytujeme velmi svědomitě a odpovědně.

Reklamace

Snažíme se, aby šperky nabízené na YES, měli tu nejvyšší kvalitu. Pokud podle Vás není jejich kvalita uspokojivá, prosíme, abyste se řídili níže uvedenými pokyny.

K reklamační zásilce je spotřebitel, ve smyslu čl. 556, žádán, aby dle možností přiložil paragon nebo fakturu a dále popis vady produktu. Za tímto účelem, prosím, vyplňte příslušný formulář.

Podrobné informace týkající se reklamace produktů zakoupených na YES se nacházejí v Obchodních podmínkách.

Reklamovaný produkt spolu s paragonem je možné zaslat na adresu společnosti:
YES Biżuteria S.A.
ul. Świerzawska 1
60-321 Poznań
Poznámka: "Stížnost – YES Jewellery".