Návrháři

Návrháři YES se při tvorbě řídí svojí uměleckou vizí a vášní. Důležitý je pro ně každý detail, navrhují šperky s myšlenkou na moderní ženy. Nezávisle na tom, co je inspiruje zda moderní design či klasika, vždy hledají to, co je skutečnou esencí šperku. Vytvářejí vzory originální, odvážné, ambiciózní. Šperk, který nejlépe vyjádří Vaši individualitu.

 • Katarzyna Bukowska

  Ráda navrhuje šperky pro moderní a elegantní ženy, které díky nim mohou vyjádřit svoji osobnost. Absolvovala Fakultu Architektury a Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych v Poznani.

  Po studiích ihned zahájila spolupráci s námi. Je autorkou mnoha vzorů řady Studio Y, a kolekcí jako Eclipse, ForgetMeNot, Fiorentina.

 • Magda Dąbrowska

  Fascinuje ji proces navrhování šperků: Jak do exaktního, matematického jazyka vměstnat to, co je snadnější cítit než změřit... Absolventka fakulty Architektury a Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych v Poznani.

  K její tvorbě patří kolekce Zodiac, Pavoni, YES Pills Collection.

 • Maciej Dudek

  Když se zrodí nový nápad, nekreslí jej na papír či do počítače. Protože dobře zná všechna tajemství šperkařského umění – jeho projekty mohou vznikat přímo v drahých kovech.

  Je s námi spojen již více než 20 let; začínal na pozici modeláře – připravoval první vzory. Právě díky němu máme v naší kolekci šperky řady Studio Y.

Přátelé YES

Podporujeme umělce, jejichž nadšení nám umožňuje vytvářet výjimečné a neopakovatelné věci – Přátelé YES jsou toho živým důkazem.

 • Krystof Strozyna

  V roce 2007, když končil na londýnském Central Saint Martins College of Art and Design, získal prestižní cenu Harrods Design Award. Každou sezónu, počínaje rokem 2008, prezentuje svoje kolekce během Londýnského Týdne Módy.

  Všestranně talentovaný a mnoha cenami ověnčený návrhář – navrhl unikátní kolekci bižuterie Krystof Strozyna for YES. Ta sestává ze stříbrných náramků a náhrdelníků se SWAROVSKI ELEMENTS a klasickými perlami.

 • Ania Kuczyńska

  Absolventka Accademia Koefia v Římě a Esmod v Paříži. Prestižní portály style.com a vogue.uk ji nazvaly nadějí z východu. Držitelka mj. Elle Style Awards a Doskonałości Twojego Stylu. Již 10 let jedna z nejvýraznějších a nejtalentovanějších polských módních návrhářek.

  Nyní se rozhodla vytvořit výjimečné šperky – Ania Kuczyńska for YES. Kolekce se skládá ze tří náramků a tří párů náušnic ve dvou provedeních: zlatém a stříbrném.