YES Ideal Diamond®

Leskne se více než ostatní. Díky speciálnímu brusu, zhotovenému největšími mistry brusičského umění, jiskří YES Ideal Diamond neobyčejnou září.


Tři certifikáty
– Důkazy o dokonalosti

Větší lesk YES Ideal Diamond potvrzují měření s využitím objektivní technologie BrilliantScope®. Je rovněž potvrzen speciálním certifikátem GemEx.

Kromě toho má každý YES Ideal Diamond diamantový Certifikát YES, a kameny s hmotností 0,25 karátu nebo více – rovněž certifikát z jednoho ze dvou nejprestižnějších a nezávislých gemologických institutů na světě: Mezinárodního gemologického institutu IGI nebo Amerického gemologického institutu GIA.

Brus

Diamant se mění na briliant právě díky briliantovému brusu. Pokud si vyberete šperk s YES Ideal Diamond máte jistotu, že se bude lesknout více než ostatní. Námi zpracovaný ideální brus dokáží provést pouze největší mistři brusičského umění. 82 faset v optimálním vzájemném uložení perfektně lomí a odráží paprsky světla.

Čistota

U čistoty diamantů je důležité, aby měly co nejmenší vnitřní inkluze. Třída čistoty YES Ideal Diamond je stanovena jako SI.

Hmotnost

Hmotnost drahokamů je uváděna v karátech. Jeden karát je jednotkou o hmotnosti 0,2 gramu. YES Ideal Diamond se vyskytují v hmotnosti od 0,03 ct.

Barva

Barva diamantů je označována pomocí speciální stupnice pro hodnocení barvy diamantů. Tato stupnice byla vytvořena Americkým gemologickým institutem. YES Ideal Diamond je kámen barvy H.