ODPOVĚDNOST ZA BUDOUCNOST

Tento kámen byl inspirován přírodou a životem v souladu s ní. Vytvořeno v laboratoři, spojuje to, co je na diamantech nejkrásnější - čistotu, brus a barvu, a zároveň je esencí zelené energie, ekologickou reakcí na budoucnost a pozitivní revolucí.

Inovace uzavřená v diamantu

YES Responsible Diamant je kámen inspirovaný přírodou a vytvořený špičkovými specialisty. Pomocí inovativní technologie jsme neztratili to nejdůležitější - naši citlivost. Jeho dostupná cena je kombinována s nejvyšší kvalitou a jeho rozmanitost otevírá zcela nové možnosti. Tento diamant se stane společníkem ve vašem každodenním životě, dodá vám lesk a energii každý den. Od této chvíle si můžete šperky užívat bez omezení. Zjistěte více o YES Responsible Diamantu a nechte se unést odpovědnou radostí.

Diamantová revoluce

Diamantová revoluce

Volba YES Responsible Diamant šperků je zárukou jedinečné kvality. Tým odborníků na základě znalostí, zkušeností a moderních trendů jej rozvíjí v souladu s nejvyššími standardy. YES Responsible Diamant potěší svými proporcemi, barvou a brusem. Je to etická reakce na současné znalosti o stavu Země a nakonec - brilantní a nápaditá alternativa pro ty, kteří si cení své víry a hodnot nade vše. S YES Responsible Diamantem budou součástí diamantové revoluce.

Kvalita potvrzena certifikáty

Volbou YES Responsible Diamond si můžete vybrat diamant 0,50 ct, 0,70 ct a 1 ct a užít si dokonalost od 20 950 CZK! Tento kámen je navíc k dispozici v nabídce růžového, žlutého nebo bílého zlata s ryzostí 0,585 a 0,750. Nejvyšší kvalitu diamantu potvrzuje Certifikát pravosti YES a certifikát od jednoho z nejprestižnějších a nezávislých gemmologických institutů na světě: IGI Gemmological Institute. Volbou YES Responsible Diamant šperků volíte autentičnost a kvalitu, odpovědnost a inovativní styl.

 

Diamanty přírodní

YES Responsible Diamant

Hmotnost kamene

Cena

CERTYFIKÁT 0,50 ct 42 490 CZK
JAKOST 4C 4C 0,70 ct 89 950 CZK
SLOŽENÍ 100% uhlík 100% uhlík 1 ct 147 950 CZK
PŮVOD Přírodní/těžba ze země Laboratoř
HODNOTA Podstata luxusu Nejvyšší jakost za dostupnou cenu

Vyrobeno člověkem

Vyrobeno člověkem

YES Responsible Diamant kombinuje vlastnosti přírodních diamantů s moderní technologií a odbornými znalostmi. Právě příroda inspiruje vznik laboratoře YES Responsible Diamant. Unikátní lesk, střih a proporce byly zachovány díky nejvyšším schopnostem našich specialistů. Tento diamant, ve vlajkových kolekcích YES, vytváří jedinečný styl přizpůsobený současnosti.

OBJEDNEJTE VYSNĚNÝ DIAMANT

YES Responsible Diamant je k dispozici ve vlajkových designech vytvořených YES Design Studio: Valentine, Éternel, Amore a Stella.