Svět YES

Svět YES

Již více než 40 let vzbuzujeme emoce a touhu prostřednictvím šperků, které nejlépe vyjadřují Váš vnitřní Lesk. Zdůrazňujeme čistou formu, vysoce jakostní detail a tvar. Nacházíme výjimečnost v přirozenosti.

Již více než 40 let vzbuzujeme emoce a touhu prostřednictvím bižuterie nejkrásněji odrážející Váš vnitřní Lesk. Zdůrazňujeme čistou formu, vysoce jakostní detail a tvar. Nacházíme výjimečnost v přirozenosti.

V lesku ženského nitra

Nejnovější vydání Kalendáře YES je cestou do hlubin ženského nitra – plného intimity a citů. Ušlechtilé šperky přirozeně podtrhují vnitřní krásu a ničím nespoutanou ženskost, zachycenou v soukromém prostředí.

První Salony YES

Otevření prvních Salónů YES v Poznani zahajuje rozvoj maloobchodní sítě.
V současné době je jich již více než 160 po celém Polsku. V Praze máme tři YES prodejny v prestižních lokalitách - Palladium, Arkády Pankrác a Metropole Zličín.

Stipendijní program YES objevuje ty nejschopnější!

Ve spolupráci s nadací Made In Art vzniká Stipendijní program YES - projekt, jehož cílem je podpora mladých umělců realizujících vlastní vize dle potřeb současného trhu.

Žebříček Daymaker Index

Ve studii Daymaker Polska 2019 bylo hodnoceno 108 obchodních řetězců z 12-ti odvětví. Toto ocenění se uděluje těm, kteří poskytují svým zákazníkům profesionální poradenství a jedinečné nákupní zážitky. Byli jsme třikrát lídry v klenotnickém segmentu a tento rok, s rekordním výsledkem, jsme obsadili první místo.

Rebranding YES

YES aktualizuje svoji podobu a modernizuje nejvýznamnější znak. Nové logo – černá písmena na bílém pozadí – navazuje na emoce a eleganci, zdůrazňuje originální charakter šperků YES.

YES Ideal Diamond

Z hledání inovativních řešení se rodí YES Ideal Diamond. Speciálně zpracovaný brus - 82 faset v optimálním vzájemném uložení – způsobuje, že se leskne více než ostatní, což potvrzuje technologie BrilliantScope® a certifikát GemEx.

Sociální sítě

Přirozenost a emoce, to jsou hodnoty, které nás provázejí od počátku existence YES. Jako první polská šperkařská značka jsme se objevili na sociálních sítích: Facebook a Instagram. Jako první jsme zavedli možnost hodnocení produktů, abychom tak vyslyšeli naše klienty a věděli, co a jak můžeme vylepšit.

Kalendář YES

Projekt Kalendář YES vzniká, aby spojil nejlepší polské umělce ve výjimečné vizi. Každé vydání vypráví jiný příběh, jejichž společným jmenovatelem je zvláštní síla – ženskost.

Návrhářky YES

V roce 1998 se k týmu YES připojila Magda Dąbrowska a o několik let později, v roce 2007, Kasia Bukowska. Každoročně navrhované kolekce obou návrhářek spoluvytvářejí autorský charakter značky.

Reklamní kampaň

YES vytváří první tiskovou produktovou kampaň na polském šperkařském trhu. Heslo “Ženy mají raději brilianty!” propaguje vybrané vzory zdobených šperků.

Kolekce Pávi

Dala počátek autorským kolekcím Bižuterie YES. Kolekce s ažurovými vzory navržená architektem Pawłem Krysztopou představuje siluetu páva a byla zhotovena pomocí vlastní techniky. Po 30 letech vznikla kolekce Pavoni - symbol vznešenosti a věčnosti.

Soukromá řemeslná dílna

Prázdninová práce při výrobě bižuterie se mění ve vášeň. Z lásky k návrhářství a realizaci ozdob vzniká řemeslná dílna, která je o dva roky později nazvaná YES Biżuteria.